تحصیل در ایتالیا را با ما تجربه کنید

کیفیت تحصیلی را با بورسیه در دانشگاه های رده اول ایتالیا تجربه کنید

ایتالیا در حال حاضر مجموعه ای از جذابترین مزیت های تحصیلی را در اروپا از آن خود دارد از جمله:

 

کیفیت بالای آموزشی، مدارک رده اول دنیا و هزینه های بسیار کم

تحصیل در ایتالیا اخذ مدارج بسیار معتبر علمی در تمامی مقاطع تحصیلی را با صرف هزینه های بسیار کم و با شرایط آسان امکانپذیر می کند. در اکثر مواقع با توجه به تسهیلات تخفیف شهریه و بورسیه تحصیل بصورت رایگان می باشد و رشته های بین المللی انگلیسی زبان نیز مشمول این شرایط می باشند.

 

بورسیه های کامل تحصیلی ایتالیا FULL SCHOLARSHIP

دانشگاه های ایتالیا سالانه مبالغ 11000 تا 14000 یورو در سال را برای مقطع کارشناسی ارشد و 14000 تا 20000 یورو در سال برای مقطع دکتری به عنوان بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان مستعد سایر کشورها قرار می دهند و متقاضیان در صورت داشتن رزومه و سوابق تحصیلی مناسب می توانند در مجموع 22000 تا 28000 یورو در مقطع کارشناسی ارشد و 28000 تا 40000 یورو در مقطع دکتری در دوران تحصیل خود تحت عنوان بورسیه دریافت نمایند.

 

مجموعه تسهیلات بورسیه های حقوق تحصیلی DSU تا 10000 یورو در سال بدون ارزشیابی سوابق تحصیلی

بورسیه های حقوق تحصیلی DSU مجموعه تسهیلاتی تا سقف 10000 یورو در سال هستند که شامل کمک هزینه های نقدی 5200 یورو در سال، تخفیف شهریه تا سقف 3000 یورو در سال و 70% تخفیف خوابگاه و سلف و سایر تسهیلات دانشگاهی می باشند و بدون ارتباط با سوابق تحصیلی و معدل دانشجویان و براساس توان مالی کم و از طریق سازمانهای منطقه ای و دولتی ایتالیا در اختیار دانشجویان قرار می گیرند. این بورسیه ها از مهمترین عوامل جذابیت ایتالیا جهت تحصیل می باشند. جهت اخذ بورسیه حقوق تحصیلی، ارائه مدارک اثبات کننده وضعیت معیشتی متقاضی الزامی است و در این خصوص می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

کیفیت آموزشی و درجه بالای علمی دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه های ایتالیا دارای بالاترین استانداردهای علمی و کیفیت بالای آموزشی در جهان می باشند. دانشگاه های این کشور بدلیل ارتباطات گسترده علمی و تحقیقاتی با دانشگاه های رده اول دنیا، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در برخی رشته ها از جمله معماری و هنری و رشته های مهندسی در زمره زبانزدترین مراکز آموزشی دنیا به حساب می آیند.

 

امکان تحصیل در بیش از 300 رشته دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی

با توجه به سیاستهای و رویکردهای آموزشی دانشگاه های ایتالیا در جذب دانشجویان بین المللی، سالانه بر تعداد رشته های ارائه شده در کشور ایتالیا که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی ارائه می شوند، افزوده می شود.

 

دوره های مشترک تحصیلی بین المللی در ایتالیا با دانشگاه های برجسته اروپا و آمریکا

با توجه به اعتبار بالای دانشگاه های ایتالیا، بسیاری از رشته های تحصیلی در ایتالیا بصورت بین المللی و با مشارکت دانشگاه های برجسته اروپایی و آمریکایی برگزار و مدارک علمی آن از طرف تمامی دانشگاه های مشارکت کننده صادر می شود. دانشجویان از طریق ورود به دانشگاه های ایتالیا می توانند از امکاناتی همچون شرکت در برنامه های تبادل دانشجو در اروپا ERASMUS و نیز آمریکا و کانادا ERASMUS PLUS بخشی از طول دوره خود را در کشورهای دیگر اروپایی و آمریکا و کانادا بگذارنند.

 

نام برجسته ایتالیا در بسیاری از زمینه های تخصصی

ایتالیا به لطف داشتن اساطیر کهنی چون میکلانژ، رافائل، فراگامو، مارکو پولو، دانته، گالیله، داوینچی و بزرگان دوره معاصر این کشور چون انزو فراری، جورجو آرمانی، گوچی و آندره آ بوچلی همواره به عنوان کشوری با مردمان خلاق و مبتکر در جهان مشهور بوده است. این موضوع به ویژه در عرصه هنر و شاخه های آن نمود قابل توجهی در ایتالیا دارد.

 

استانداردهای بالای زندگی در ایتالیا

کشور ایتالیا به واسطه عضویت در اتحادیه اروپا دارای استاندارد های بالایی در زمینه های مختلف از جمله تحصیل، بهداشت و خدمات اجتماعی می باشد و از کشورهای توسعه یافته در شاخصه های اصلی کیفیت زندگی به شمار می رود.

 

نزدیکی فرهنگی مردم ایتالیا و ایران

هر دو کشور ایران و ایتالیا به دلیل داشتن تاریخ و تمدن دیرینه دارای مشترکات تاریخی و فرهنگی زیادی می باشند که آن را می توان به وضوح در زندگی روزمره و فرهنگ مردم هر دو کشور مشاهده نمود.

 

تحصیل در ایتالیا

گروه CIFRA در ایتالیا یکی از اولین گروه های مشاور تخصصی تحصیلی در ایتالیاست که از سال 2010 تاکنون سالانه ده ها پرونده پذیرش موفق تحصیلی را در کارنامه خود دارد. این گروه با استفاده از برجسته ترین گروه مشاورین متخصص خود در امور پذیرش تحصیلی، بورسیه های تحصیلی و خدمات تحصیلی و حقوقی پس از ورود متقاضیان به ایتالیا، آنها را در راه رسیدن به اهداف تحصیلی خود در کوتاهترین زمان ممکن یاری می نماید.

جهت انجام ارزشیابی رایگان تحصیلی و امکان شرکت در رشته های آکادمیک 2019 ایتالیا می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم ارزشیابی تحصیلی ارسال و نتیجه ارزشیابی را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت شرکت در سمینارهای هفتگی ما در ایران می توانید درخواست خود را از طریق فرم درخواست شرکت در سمینارهای هفتگی ارسال و تایید آن را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تحصیلی نیز می توانید با خطوط مشاوره در ایران با شماره های 86082245 و 86083944 در تهران و 390692926462+ و 393881936419+  و تلگرام، واتساپ و وایبر 393881936419+ در ایتالیا تماس بگیرید و درخواست های خود جهت مشاوره مستقیم و رایگان را نیز می توانید از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست زمان مشاوره ارسال نمایید.

تحصیل در ایتالیا با گروه studitaly

تحصیل در ایتالیا با کمترین هزینه توسط گروه studitaly - تحصیل همراه با اقامت

نقشه سایت

درباره ما

اطلاعات تماس

ایتالیا:

390692926462+

393881936419+

(واتساپ، تلگرام)

info@studitaly.com

ایران:

021-86082245-86083944

iran@studitaly.com

نظرات همکاران

Top