تحصیل رایگان در رشته انگلیسی زبان داروسازی ایتالیا

تحصیل رایگان در رشته انگلیسی زبان داروسازی ایتالیا

معرفی آزمون داروسازی 2020 ایتالیا

تحصیل در رشته انگلیسی زبان داروسازی دانشگاه دولتی رم ایتالیا با طول دوره پنج سال و مورد تایید وزارت بهداشت ایران و بصورت مشترک با دانشگاه ناتینگهام انگلستان و با اعتبار بالای مدرک دانشگاهی و سطح آموزشی ممتاز جهت سال تحصیلی 2020 و از طریق آزمون ورودی این رشته که در سپتامبر 2020 برگزار خواهد شد، امکانپذیر می باشد.

 

مزیت های تحصیل در رشته داروسازی ایتالیا

1-اعتبار بالای مدرک تحصیلی و کیفیت بالای آموزشی دانشگاه برگزار کننده رده اول ایتالیا

2-برگزاری تمامی طول دوره پنج ساله به زبان انگلیسی

3-هزینه پایین تحصیل (شهریه دانشگاه ها حداکثر 2800 یورو در سال)

4-امکان اخذ تخفیف شهریه تا 80% شهریه دانشگاه بدون توجه به سوابق تحصیلی و معدل

5-امکان استفاده از تسهیلات بورسیه تحصیلی تا سقف 10000 یورو در سال

6-امکان شرکت در برنامه های تبادل دانشجو (ERASMUS) در اروپا و گذراندن بخشی از طول دوره در سایر دانشگاه های اروپایی

7-امکان اخذ بورسیه های تحصیلی در قالب برنامه های تبادل دانشجو در اروپا ERASMUS

8-امکان گذراندن دوره تخصص در تمامی دانشگاه های مطرح اروپا، آمریکا و کانادا

9-پذیرش مدارک صادره در تمامی کشورهای مطرح جهان جهت فعالیت های حرفه ای

10-مدارک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران در رده A دانشگاه های خارج از کشور

11-امکان انتقال دانشجویان رشته های داروسازی، شیمی و بیولوژی سایر دانشگاه ها به ایتالیا

12-امکان گذراندن بخشی از دوره در دانشگاه ناتینگهام انگلستان

13-امکان اخذ اقامت تحصیلی و تردد بدون ویزا با سایر کشورهای اروپایی

14-امکان اخذ اقامت دائمی ایتالیا

 

معرفی آزمون ورودی رشته داروسازی دانشگاه رم ایتالیا

آزمون ورودی داروسازی در ایتالیا هر سال یک بار و جهت ورودی 2020 در ماه سپتامبر 2020 (شهریورماه 1399) در ایتالیا و براساس استانداردهای طراحی شده دانشگاه ناتینگهام انگلستان برگزار می گردد و افراد برگزیده براساس امتیاز کسب شده در آزمون و تعداد ظرفیت موجود امکان ثبت نام نهایی در رشته داروسازی ایتالیا را خواهند داشت. این رشته 30 ظرفیت جهت دانشجویان غیر اروپایی و 50 ظرفیت پذیرش جهت دانشجویان اروپایی دارد و با توجه به امتیاز کسب شده متقاضیان در آزمون کتبی و شفاهی، امتیاز مجموع نهایی مبنای پذیرش خواهد بود. 

 

تعداد و ترکیب بندی سوالات آزمون داروسازی

آزمون داروسازی در دو مرحله کتبی در 60 سوال تستی و مصاحبه شفاهی بصورت زیر برگزار می گردد که متقاضیان زمان 100 دقیقه ای جهت پاسخگویی به سوالات بخش کتبی خواهند داشت:

1-تست هوش، منطق، مهارت های عمومی حل مساله، سوالات مفهومی و آنالیز اطلاعات و سوالات عمومی

2-بیولوژی و زیست شناسی، آناتومی و ژنتیک

3-شیمی عمومی

4-ریاضی و فیزیک

5-بخش شفاهی، ارزشیابی سطح زبان انگلیسی

 

نحوه ارزشیابی و نتایج آزمون

نحوه امتیازبندی آزمون بصورت زیر می باشد:

1 امتیاز مثبت برای هر پاسخ صحیح

0 امتیاز جهت سوالات پاسخ داده نشده

0 امتیاز جهت هر پاسخ اشتباه

امتیاز حداقلی برای پذیرش ظرفیت دانشجویان خارجی وجود ندارد و متقاضیان براساس امتیاز کسب شده از حداکثر 60 امتیاز ممکن، رتبه بندی می شوند و براساس ظرفیت هر دانشگاه امکان پذیرش نفرات برتر وجود خواهد داشت.

 

برنامه آمادگی آزمون داروسازی و منابع آزمون 2020

جهت آمادگی برای آزمون 2020 داروسازی نیاز به مطالعه منابع و جزوه ها و تست و تمرین براساس برنامه آمادگی آزمون داروسازی و منابع به روز رسانی شده جهت آزمون 2020 براساس سیستم پذیرش و ارزشیابی ایتالیا می باشد. لازم به توضیح است که با توجه به تغییرات سالانه آزمون ها، تنها منابع به روز رسانی شده مختص سال تحصیلی مورد پذیرش می توانند باعث افزایش آمادگی و آشنایی با سوالات آزمون و نتیجه مثبت شوند و این نکته تاثیر مهمی بر نتیجه اخذ شده و پذیرش در آزمون خواهد داشت. دریافت آخرین منابع و کتابهای آمادگی آزمون داروسازی ایتالیا به زبان انگلیسی به روز رسانی شده جهت سال تحصیلی 2020 ایتالیا از اول آذرماه از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست منابع آزمون پزشکی و داروسازی قابل سفارش و دریافت خواهند بود.

 

دوره های آمادگی آزمون

این گروه مفتخر است به عنوان تنها گروه تخصصی ارائه دهنده دوره های آمادگی آزمون پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی ایتالیا، از سال 1396 جهت افزایش آمادگی داوطلبان گرامی  و جهت پذیرش سال 2020 اقدام به ارائه خدمات تخصصی آزمون گروه علوم پزشکی و داروسازی در ایران نموده است.

جهت شرکت در سومین دوره آمادگی آزمون پزشکی و دندانپزشکی IMAT که در سه سطح A و B و C شامل دوره های تئوری تخصصی، آمادگی تست آزمون و دوره فشرده تئوری و تست که از مهرماه 1398 آغاز می شوند، می توانید حداکثر تا پایان شهریورماه 1398 از طریق تکمیل فرم آنلاین ثبت نام دوره های آمادگی آزمون پزشکی و دندانپزشکی اقدام به ثبت نام اولیه نمایید و اطلاعات و هزینه های شرکت در دوره و مراحل ثبت نام نهایی را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت انجام ارزشیابی رایگان تحصیلی و امکان پذیرش در رشته های دانشگاهی 2020 ایتالیا می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم ارزشیابی تحصیلی ارسال و نتیجه ارزشیابی را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت شرکت در سمینارهای هفتگی ما در ایران می توانید درخواست خود را از طریق فرم درخواست شرکت در سمینارهای هفتگی ارسال و تایید آن را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان می توانید با خطوط مشاوره ما در ایران با شماره های 86082245 و 86083944 در تهران و 390692926462+ و 393881936419+  و تلگرام و واتساپ 393881936419+ در ایتالیا و یا از طریق آدرس پس الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس بگیرید.

درخواست های خود جهت مشاوره مستقیم و رایگان را نیز می توانید بصورت آنلاین از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست زمان مشاوره ارسال نمایید.

 

تحصیل در ایتالیا با گروه studitaly

تحصیل در ایتالیا با کمترین هزینه توسط گروه studitaly - تحصیل همراه با اقامت

نقشه سایت

درباره ما

اطلاعات تماس

ایتالیا:

390692926462+

393881936419+

(واتساپ، تلگرام)

info@studitaly.com

ایران:

021-86082245-86083944

iran@studitaly.com

نظرات همکاران

Top