تحصیل رایگان در رشته انگلیسی زبان دندانپزشکی ایتالیا

تحصیل رایگان در رشته انگلیسی زبان دندانپزشکی ایتالیا

معرفی رشته انگلیسی زبان دندانپزشکی ایتالیا

تحصیل در رشته دندانپزشکی در ایتالیا با طول دوره شش سال از سال 2017 به زبان انگلیسی در دانشگاه دولتی ایتالیا مورد تایید وزارت بهداشت ایران و با اعتبار بالای مدرک دانشگاهی و سطح آموزشی ممتاز در سال تحصیلی 2020 و به صورت همزمان با آزمون پزشکی از طریق آزمون ملی آیمت (IMAT) که در سپتامبر 2020 برگزار خواهد شد، امکانپذیر می باشد. براساس برنامه وزارت دانشگاه های ایتالیا هر سال ظرفیت پذیرش و تعداد دانشگاه های ارائه دهنده افزایش خواهد یافت و علاقمندان به تحصیل در این رشته فرصت های بیشتری برای پذیرش خواهند یافت.  

مزیت های مهم تحصیل در رشته دندانپزشکی در ایتالیا:

1-اعتبار بالای مدرک تحصیلی و کیفیت آموزشی بالا در این رشته در دانشگاه ارائه دهنده رده اول ایتالیا

2-برگزاری تمامی طول دوره شش ساله به زبان انگلیسی

3-هزینه بسیار کم تحصیل (شهریه دانشگاه حداکثر 1000 یورو در سال)

4-امکان اخذ تخفیف شهریه تا 100% شهریه دانشگاه بدون توجه به سوابق تحصیلی و معدل دیپلم

5-امکان استفاده از تسهیلات بورسیه تحصیلی تا سقف 10000 یورو در سال

6-امکان شرکت در برنامه های تبادل دانشجو در اروپا ERASMUS و گذراندن بخشی از طول دوره در سایر دانشگاه های اروپایی

7-امکان اخذ بورسیه های تحصیلی در قالب برنامه های تبادل دانشجو در اروپا ERASMUS

8-امکان گذراندن دوره تخصص در تمامی دانشگاه های مطرح اروپا، آمریکا و کانادا

9-پذیرش مدارک صادره در تمامی کشورهای مطرح جهان جهت فعالیت های حرفه ای

10-مدارک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران در رده A دانشگاه های خارج از کشور

11-امکان انتقال بدون آزمون ورودی دانشجویان رشته دندانپزشکی از سایر دانشگاه ها به ایتالیا

 

معرفی آزمون ورودی رشته دندانپزشکی ایتالیا آیمت (IMAT)

آزمون ورودی دندانپزشکی ایتالیا آیمت (IMAT) هر سال یک بار و جهت ورودی 2020 در ماه سپتامبر 2020 (شهریور ماه 1399) همزمان با آزمون پزشکی در ایتالیا و تعدادی از کشورهای دیگر جهان و براساس استانداردهای طراحی شده دانشگاه کمریج انگلستان برگزار می گردد و افراد برگزیده براساس امتیاز کسب شده در آزمون و تعداد ظرفیت موجود امکان ثبت نام نهایی در رشته دندانپزشکی دانشگاه های ایتالیا را خواهند داشت.

 

تعداد و ترکیب بندی سوالات آزمون آیمت (IMAT)

آزمون آیمت بصورت کتبی و در 60 سوال تستی بصورت زیر برگزار می گردد که متقاضیان زمان 100 دقیقه ای جهت پاسخگویی به سوالات خواهند داشت:

1-بخش اول شامل 22 سوال که از این تعداد 10 سوال مربوط به تست هوش، منطق، مهارت های عمومی حل مساله، سوالات مفهومی و آنالیز اطلاعات و 12 سوال عمومیست

2-بخش دوم مشتمل بر 18 سوال بیولوژی و زیست شناسی و آناتومی

3-بخش سوم شامل 12 سوال شیمی

4-بخش چهارم شامل 8 سوال ریاضی و فیزیک

 

نحوه ارزشیابی و نتایج آزمون آیمت (IMAT)

نحوه امتیازبندی آزمون بصورت زیر می باشد:

1.5 امتیاز مثبت برای سوالات صحیح

0 امتیاز جهت سوالات پاسخ داده نشده

0.4 منفی جهت هر پاسخ اشتباه

امتیاز حداقلی برای پذیرش ظرفیت دانشجویان خارجی وجود ندارد و متقاضیان براساس امتیاز کسب شده از حداکثر 90 امتیاز ممکن، رتبه بندی می شوند و براساس ظرفیت هر دانشگاه امکان پذیرش نفرات برتر وجود خواهد داشت.

 

برنامه آمادگی آزمون دندانپزشکی و منابع آزمون 2020

برنامه آمادگی آزمون 2020 در رشته دندانپزشکی براساس منابع و جزوه ها و تست و تمرین به روز رسانی شده با توجه به قوانین آزمون 2020 و براساس سیستم تحصیلی و ارزشیابی دانشگاه های ایتالیا، امکان آمادگی حداکثری را در جهت موفقیت متقاضیان این رشته در آزمون فراهم می آورد. لازم به توضیح است که با توجه به تغییرات سالانه آزمون ها، تنها منابع به روز رسانی شده مختص سال تحصیلی مورد پذیرش می توانند باعث افزایش آمادگی و آشنایی با سوالات آزمون و نتیجه مثبت شوند و این نکته تاثیر مهمی بر نتیجه اخذ شده و پذیرش در آزمون خواهد داشت و به همین دلیل در روند آمادگی آزمون، منابع مورد استفاده دارای اهمیت زیادی می باشند. دریافت آخرین منابع و کتابهای آمادگی آزمون آیمت (IMAT) ایتالیا به زبان انگلیسی به روز رسانی شده جهت سال تحصیلی 2020 ایتالیا از مهرماه 1398 از طریق تکمیل و ارسال فرم ویژه درخواست منابع آزمون پزشکی قابل سفارش و دریافت خواهند بود.

 

دوره های آمادگی آزمون پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا (IMAT)

این گروه مفتخر است به عنوان تنها گروه تخصصی ارائه دهنده مشاوره های تخصصی و دوره های آمادگی آزمون پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا با بالاترین آمار پذیرش دانشجویان پذیرفته شده از ایران (بیش از 50% از دانشجویان پذیرفته شده آزمون 2017 تا 2019 رشته های پزشکی و دندانپزشکی)، جهت افزایش آمادگی داوطلبان گرامی جهت پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی، از سال 1396 اقدام به ارائه خدمات تخصصی آزمون پزشکی و دندانپزشکی و برگزاری دوره های تخصصی آمادگی آزمون IMAT در ایران نموده است.

جهت شرکت در چهارمین دوره آمادگی آزمون پزشکی و دندانپزشکی IMAT که در سه سطح A و B و C شامل دوره های تئوری تخصصی، آمادگی تست و دوره فشرده که از مهرماه 1398 آغاز می شوند، می توانید حداکثر تا پایان شهریور ماه 1398 از طریق تکمیل فرم آنلاین ثبت نام دوره های آمادگی آزمون پزشکی و دندانپزشکی اقدام به ثبت نام اولیه نمایید و اطلاعات و هزینه های شرکت در دوره و مراحل ثبت نام نهایی را از طریق ایمیل دریافت نمایید. 

جهت انجام ارزشیابی رایگان تحصیلی و امکان شرکت در رشته های آکادمیک 2019 ایتالیا می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم ارزشیابی تحصیلی ارسال و نتیجه ارزشیابی را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت شرکت در سمینارهای هفتگی ما در ایران می توانید درخواست خود را از طریق فرم درخواست شرکت در سمینارهای هفتگی ارسال و تایید آن را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان در خصوص دانشگاه ها، رشته های تحصیلی، بورسیه های تحصیلی و ویزا می توانید با خطوط مشاوره ما در ایران با شماره های 86082245 و 86083944 در تهران و 390692926462+ و 393881936419+ و تلگرام و واتساپ 393881936419+ در ایتالیا و یا از طریق آدرس پس الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدتماس بگیرید. درخواست های خود جهت مشاوره مستقیم و رایگان را نیز می توانید بصورت آنلاین از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست زمان مشاوره ارسال نمایید.

خواندن 13594 دفعه

تحصیل در ایتالیا با گروه studitaly

تحصیل در ایتالیا با کمترین هزینه توسط گروه studitaly - تحصیل همراه با اقامت

نقشه سایت

درباره ما

اطلاعات تماس

ایتالیا:

390692926462+

393881936419+

(واتساپ، تلگرام)

info@studitaly.com

ایران:

021-86082245-86083944

iran@studitaly.com

نظرات همکاران

Top